Jedinečnost Velox

 • cz
 • cz
Založeno r. 1999
 • Přízemní dům

  Přízemní dům

 • pro malou rodinku

  pro malou rodinku

 • moderní bydlení

  moderní bydlení

 • Bytový dům Valtice

  Bytový dům Valtice

 • Rezidence L

  Rezidence L

Aktuálně

Rodinný dům v Mikulově

Rodinný dům v Mikulově

Rodinný dům v malebné vesničce u nás na jihu :-)

Rodinný dům v malebné vesničce u nás na jihu :-)

Residence SPEICHER 1826 Mikulov

Residence SPEICHER 1826 Mikulov

Projekt SPEICHER znamená designově rafinované, přesto tradiční stylové bydlení v srdci Mikulova na místě původní historické obilnice (SPEICHER) z roku 1826 a ve 20. století areál sloužil jako...
Systém velox
Co je to velox ?
Základním prvkem univerzálních stavebních systémů VELOX je štěpkocementová deska VELOX. Výchozí surovinou pro její výrobu je kulatina jehličnatého dřeva, tzv. dřevitá štěpka, která z celkového objemu desky činí 89%. Dozvědět se více...
90% Dřevo, 100% masiv

Proč Velox ?

Stavíme s přírodou

Stavíme s přírodou

VELOX vyniká vysokou tepelnou izolací bez vzniku tepelných mostů, díky níž šetří topnou energii v hotové stavbě. Technologie výroby využívá jen přírodních materiálů,je energeticky nenáročná, nevznikají žádné exhalace nebo nebezpečné odpady, které by zatěžovaly životní prostředí. Obě tyto vlastnosti vycházejí vstříc ekologickým požadavkům na úsporu energetických zdrojů. Užité přírodní materiály a celý čistý ekologický systém jsou zárukou zdravého bydlení.

Pohoda je dobrá nálada

Pohoda je dobrá nálada

Zásluhou vysokého tepelného odporu vnější části stěny a tepelné akumulace betonového jádra zůstává v místnostech po celé léto příjemný chládek a v zimě naopak potřebné teplo. Schopnost pohlcování rušivého venkovního hluku a vysoká protipožární ochrana společně s výše uvedenými vlastnostmi vytváří pohodlné komfortní bydlení, jehož výhody ocení i další generace.

I čas jsou peníze

I čas jsou peníze

Montáž stavebních systémů VELOX je jednoduchá a přesná, manipulace snadná (pouze 20% celkové hmotnosti stavby tvoří ruční práce), použití mechanizmů minimální, takže rychlost stavění tomu odpovídá. Stavbu je navíc možné realizovat i při teplotách do -5°C. Rychlost je jedním z faktorů při hodnocení výhodnosti tohoto systému, proto se v konečném součtu jeho použití opravdu vyplatí.

Kdo šetří má za tři

Kdo šetří má za tři

Investice do VELOXu se vrátí mnoho násobně nejen při vlastní stavbě vzhledem, ale také v hotové stavbě, kde dochází k výrazné úspoře nákladů na vytápění či klimatizaci. Stěny z VELOXu dosahují vysokého tepelného odporu i při tloušťce do 30 cm, což zvyšuje užitnou plochu stavby, a to jsou obytné prostory navíc.

Buďte sami sebou

Buďte sami sebou

VELOX vyniká vysokou tepelnou izolací bez vzniku tepelných mostů, díky níž šetří topnou energii v hotové stavbě. Obě tyto vlastnosti vycházejí vstříc ekologickým požadavkům ana úsporu energetických zdrojů. Užité přírodní materiály a celý čistý ekologický systém jsou zárukou zdravého bydlení.

Benefit pro všechny

Benefit pro všechny

Architekti - mnohostranné použití, netradiční řešení a kreativita projektů. Investoři - ekonomika, efektivita, termín, cena stavby. Stavební inženýři - rychlost a přesnost stavby. Uživatelé - nízké provozní náklady a komfort bydlení.

Chcete vědět více o systému VELOX ? Klikněte zde
Chystáte se stavět ?
Chystáte se stavět ?
Stavte s námi
Odběr novinek
Chcete dostávat pravidelné novinky o VELOXu emailem ? Neváhejte se přihlásit k odběru