Jedinečnost Velox

  • cz
  • en
  • de
  • cz
  • en
  • de
Založeno r. 1999

Aktuálně

Zobrazuji všechny aktuality

Bytový dům Mikulov - SPEICHER 1826

Bytový dům Mikulov - SPEICHER 1826

20.04.2016
Projekt SPEICHER znamená designově rafinované, přesto tradiční stylové bydlení v srdci Mikulova na místě původní historické obilnice (SPEICHER) z roku 1826 a ve 20. století areál sloužil jako stavebniny. Residenci tvoří tři zabezpečené objekty se 60 jedinečnými byty o rozloze od 26 m² do 107 m² v originálním designu. Všechny byty v přízemí mají vlastní zahrádku. Mile vás také překvapí obrovské terasy s výhledem do okolí zejména na Svatý kopeček a nepřehlédnutelný zámek Mikulov. Objekt A nabízí krásné bydlení celkem ve 12 bytech od 1+kk po 2+kk. Objekt B je prostornější. Disponuje 13...
Newsletter

Newsletter

02.03.2016
Nabízíme Vám další vydání našeho měsíčníku zde
Nový typový dům

Nový typový dům

01.03.2016
Představujeme Vám náš další typový dům Jitka. Tento rodinný dům s užitným podkrovím, nepodsklepený, je určený pro 3-4 člennou rodinu. Dům se vyznačuje jednoduchou a účelnou konstrukcí.
Nový, lednový, typový dům

Nový, lednový, typový dům

19.01.2016
Představujeme Vám náš nový typový dům Michaela. Tento přízemní rodinný dům bez užitného podkroví, nepodsklepený je i přes to určen pro 4 člennou rodinu. Dům je charakteristický svou jednoduchostí a zajímavým provedením střechy. Takto provedená stavba se stává velmi ekonomickou a nízkoenergetickou stavbou! Hrubou stavbu do milionu no řekněte sami:-) více na  http://bausysteme.cz/cz/katalog-domu/michaela  
Rodinný dům - Ovocný sad

Rodinný dům - Ovocný sad

22.12.2015
Naskytla se nám možnost stavět v krásném prostředí plný ovoce, věříme,že v ovocném sadě se bude zdravě bydlet i díky našemu přírodnímu systému VELOX.
velkoformátový tisk CAD dokumentů a grafiky

velkoformátový tisk CAD dokumentů a grafiky

28.11.2015
Nemáte kde v Mikulově vytisknout soubory CAD? U nás v BAU SYSTEME můžete!
Nízkoenergetický rodinný dům v Borkovanech

Nízkoenergetický rodinný dům v Borkovanech

20.07.2015
V téhle chvíli právě probíhá výstavba nízkoenergetického rodinného domu v Borkovanech,více technických informací získáte na telefoním čísle 603 230 631.
Rodinný dům v Pohořelicích

Rodinný dům v Pohořelicích

29.05.2015
Během této stavby jsme se rozhodli vyhovět mladému bezdětnému páru, který je pracovně vytížený. Zadání znělo ekonomický a zárovneň hodně nízkoenergetický patrový dům o zastavěné ploše do 85m2. Aby tento dům představoval ideální bydlení se vším všudy, má samozřejmě obytné podkroví, které se může využít do budoucna pro dětské pokoje. A jak sama říká paní domu: ,,Ano, děti budou brzy, proto ten výhled na rybník, kde táta rád odpočívá.“  -:)    
Rodinný dům lokalita Smržice u prostějova

Rodinný dům lokalita Smržice u prostějova

20.04.2015
Představujeme Vám nový nízkoenergetický rodinný dům v lokalitě Smržice u Prostějova. Tento dům byl projektován jako individuální projekt šitý přímo na míru zákazníkovi. Zeptejte se sami zákazníka jak je spokojen s naši společností a se systémem VELOX.
Zahradní domeček

Zahradní domeček

11.03.2015
Celoroční zahradní domek o velikosti 40 m2. Díky sendvičovému zdivu VELOX  lze pohodlně užívat i v zimních měsících. Špekáčky na vinné révě, no dobrota :-)